poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Wprowadzenie

Moi Kochani!
Przygodę z pisaniem zaczęłam dość dawno, lecz nigdy nie odważyłam się opublikować swoich wypocin (no, bo przecież wypracowania na zajęcia języka polskiego się nie liczą, prawda?).
Opowiadanie, które tutaj umieszczę będzie historią młodych, dorastających ludzi, którzy zmuszeni są przejść ciężką próbę - wojnę. A bohaterowie są Wam doskonale znani. Luniak, Glizdogon, Łapa i Rogacz. Huncwoci. Jestem w pełni świadoma, że potterowskich fanfiction jest maasa, ale nie chodzi mi o to, aby zdobyć jak największą "oglądalność" :) . Liczę na to, że choć niewielka garstka osób polubi moje bazgroły i będzie je chętnie czytała.

Królowa Kier

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz